KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10884306
nr 1088 4306
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), stilleben, 140/260, signerad, -56, motivet: 16x24
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:22:59
6/2 18:02:05
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz